Slavonice Fest zahájí 2. srpna  novÝ film Jana Svěráka Po strništi bos

Slavnostní předpremiéra, které se zúčastní i delegace tvůrců,  bude věnovaná městu Slavonice a místům, kde se od loňského srpna film natáčel.  Proto bude ve středu večer převážná část hlediště patřit těm, kteří se na natáčení podíleli - obyvatelům Slavonic a okolí ( tyto vstupenky rozděluje město Slavonice), zbylá místa pak akreditovaným festivalovým návštěvníkům. Až poté, pokud nebude plno, bude možné před projekcí v Letním kině Cinestar na slavonickém náměstí zakoupit jednotlivé vstupenky. Vstupenky nejsou v předprodeji.

Aktualizace: v současné době již počet akreditovaných návštěvníků překročil kapacitu letního kina.

Druhá předpremiéra filmu Po strništi bos pro festivalové návštěvníky proběhne ve čtvrtek  v kinosále Kulturáku nebo novém kině základka - bude upřesněno.

I tady bude platit, stejně jako na všech festivalových projekcích, že diváci s festivalovými akreditacemi mají přednost, svá místa ale musí zaujmout minimálně 10 minut před začátkem předstvení. Poté se začínají prodávat jednotlivé vstupenky (Rezervace vstupenek a míst v kině  není na Slavonice Festu možná) . Víme, že zájem určitě překročí kapacity obou projekcí. Máme pro vás ale dobrou zprávu. PO STRNIŠTI BOS jde do kin už 17. srpna. Tohle léto film určitě uvidíte:)