Předprodej celofestivalových akreditací a rezervaci ubytování spouštíme 29. dubna v 9:00.

Letos začínáme o pár dní dřív!  Kdo by čekal s předprodejem až na květen, když nám slunce  připomíná, že léto a festival jsou tu za chvilku. 

Akreditace a vstupenky na koncerty

V první vlně předprodeje jsou v nabídce akreditace celofestivalové - Platinum (sponzorská) Golden (vše v ceně), Filmová (filmy v ceně, na vstupenky na koncerty sleva 30% na místě). V předprodeji je možné zakoupit i vstupenky na jednotlivé koncerty za plnou cenu.

V druhé vlně předprodeje, kterou spustíme v pondělí 13. května, budou v nabídce i jednodenní akreditace  - GoldenFilmová.

Letošní ceník  najdete v sekci AKREDITACE A VSTUPENKY a po spuštění i v sekci PŘEDPRODEJ.

UBYTOVÁNÍ

Ubytování negarantujeme. Kapacita ubytování, kterou má festival k dispozici přímo ve Slavonicích, je velmi omezená.  Rádi vám proto nabídneme i ubytování v blízkém okolí Slavonic a možnost využití festivalové dopravy během dne i noci. K dispozici je ve Slavonicích i festivalový kemp.

Ubytování rezervujeme k CELOFESTIVALOVÝM AKREDITACÍM (Platinum, Golden, Filmová), ve druhé vlně předprodeje  i ke dvěma a více jednodenním akreditacím. Ke STUDENTSKÝM AKREDITACÍM rezervujeme stanový kemp. Pro zjištění volných ubytovacích kapacit kontaktujte, prosím, po spuštění předprodeje prostřednictvím emailu naši koordinátorku Veroniku na ubytovani@slavonicefest.cz

Více k ubytování a festivalové dopravě v sekci UBYTOVÁNÍ A DOPRAVA

https://slavonicefest.cz/soubory/e/3/7//5791-final%20plakat%20bez%20log-page-001.jpg