Partnerem SLAVonice festu se můžete stát i zakoupením jedné či více partnerských platinum  akreditací 

 

PLATINUM akreditace PARTNERSKÁ         7 000 Kč       koupit

Platí po celý festival. Volný vstup na všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Festivalová doprava  v ceně (official cars, bus). Zakoupením této akreditace se stáváte partnerem SLAVONICE FESTu.

Vaše jméno, budete-li si to přát, bude vyvěšeno na slavonickém  náměstí u Letního kina mezi Partnery SLAVONICE FESTu.  K zakoupení v PŘEDPRODEJI i na místě za 7 000 Kč. Akreditace je nepřenosná. Pro fakturaci nás kontaktujte na info@slavonicefest.cz

 

FIREMNÍ PLATINUM akreditace MALÁ         25 000

Platí po celý festival. Obsahuje 4 PLATINUM akreditace. Jejich zakoupením pro jednu firmu  získáte: Volný vstup na  všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Festivalová doprava  v ceně (official cars, bus).

Váš firemní banner bude vyvěšen na slavonickém  náměstí u Letního kina mezi Partnery SLAVONICE FESTu a logo Vaší firmy umístíme na webové stránky festivalu. Akreditace jsou nepřenosné. 

Pro informace a fakturaci nás, prosím,  kontaktujte na info@slavonicefest.cz

 

FIREMNÍ PLATINUM akreditace VELKÁ      50 000

Platí po celý festival. Obsahuje 8 PLATINUM akreditací. Jejich zakoupením pro jednu firmu  získáte: Volný vstup na  všechny akce SLAVONICE FESTu (festivalové projekce, Letní kino na náměstí, koncerty, party). Festivalová doprava  v ceně (official cars, bus).

Vaše firemní bannery budou umístěny do všech prostor konání SLAVONICE FESTu a logo Vaší firmy umístíme na webové stránky festivalu.  Akreditace jsou nepřenosné.

Pro informace a fakturaci nás, prosím, kontaktujte na info@slavonicefest.cz